WOLNA ANTRESOLA - strefa wolna od zakazów

Koszalińska Biblioteka Publiczna organizuje dla swoich Czytelników i Sympatyków specjalną akcję pod hasłem: WOLNA ANTRESOLA – polegającą na „uwalnianiu książek” (bookcrossing) oraz przekazywaniu opinii na ich temat. Otwieramy w bibliotece strefę wolną od zakazów, otwartą na propozycje i sugestie, a przede wszystkim współtworzoną przez Was!

Na antresoli w Bibliotece Głównej chcemy stworzyć miejsce, gdzie bez zbędnych formalności będzie można „pożyczyć” książkę, czasopismo, płytę i przynieść w zamian inną, wymieniać myśli i napisane przez siebie recenzje, a nawet … umówić się na randkę.

Przygotowujemy przestrzeń do prezentacji Waszej twórczości – literackiej i plastycznej, artystycznej we wszelkich odmianach…Będzie tam można również umieścić informacje dotyczące ciekawych wydarzeń odbywających się na terenie naszego miasta.

Zapraszamy do współtworzenia zbiorów WOLNEJ ANTRESOLI, poszukujemy:

• KSIĄŻEK ciekawych, kontrowersyjnych, wstrząsających, wartych polecenia, dla młodzieży i dla dorosłych
  • CZASOPISM ogólnych, specjalistycznych, hobbystycznych, dla wszystkich grup wiekowych, aktualnych i archiwalnych
  • MUZYKI poważnej, rozrywkowej, wykonawców polskich i zagranicznych, wszelkich odmian i gatunków, zapisanej w różnych formatach, na różnych nośnikach – płyty winylowe, CD, mp3
  • FILMÓW interesujących, niezapomnianych, nagrodzonych i niedocenionych - DVD.

Jeżeli zdarzy się, że ktoś szczególnie przywiąże się do książki lub płyty, umożliwimy zatrzymanie jej, oczekując w zamian innej.

Zapraszamy na WOLNĄ ANTRESOLĘ – otwarcie 23 kwietnia podczas NOCY W BIBLIOTECE.

Masz książki, czasopisma, płyty? Chcesz je uwolnić?

Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Gadu-Gadu: 2329146; tel. 94 348-15-69.