Żródło zdjęcia: Wikipedia

Szanowni Państwo,
jak co roku, Koszalińska Biblioteka Publiczna organizuje cykl wykładów literackich p. Cecylii Judek - sekretarza naukowego Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. W tym roku wykład nosi tytuł „Zbigniew Herbert - życie i twórczość. Patron Roku 2018”. Wystąpienie to będzie połączone z prezentacją multimedialną. W koszalińskiej książnicy wykład odbędzie się 21 marca 2018 roku o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy licealistów do skorzystania z naszej oferty.

Pani Cecylia Judek jest z wykształcenia polonistką, zawodowo zajmuje się gromadzeniem listów, pamiętników, rękopisów, autografów, spuścizny literackiej osób związanych ze Szczecinem i Pomorzem Zachodnim w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Jej misją jest poszerzanie wiedzy o postaciach związanych z literaturą, historią, w tym celu przygotowała zestaw wykładów literackich o osobach, dziełach, zjawiskach, które przedstawia w bibliotekach. Wystąpienia pani Judek są przygotowane perfekcyjnie i wygłaszane ze swadą i pasją, dlatego cieszą się popularnością. Liczba miejsc jest niestety ograniczona.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 94 348 15 61