Plakat promujący wydarzenie

Koszalińska Biblioteka Publiczna, Fundacja Historyczna Lotnictwa Polskiego, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie oraz Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie zapraszają na

X Koszalińską Konferencję Popularnonaukową z cyklu „Historia Skrzydłami Malowana” pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina, której towarzyszył będzie VI Koszaliński Lotniczy Festiwal Filmowy

Konferencja zatytułowana "W dychę!" odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2023 r. w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przy placu Polonii 1. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z publikacją Mateusza Kabatka "Historia zapomnianego lotniska. Lotnictwo w Koszalinie 1912-1945" oraz uzyskania jej bezpłatnego egzemplarza.

Wstęp jest wolny, szczegółowy program wydarzenia znajdziecie Państwo w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!

ZAŁĄCZNIKI