Koszalińska Biblioteka Publiczna informuje, że w dniach 3-31 lipca 2017 r. nie będą udostępniane (na miejscu i wypożyczane do domu) zbiory przechowywane w magazynach Biblioteki Głównej (z kolekcji oznaczonych symbolami M, MP, MS, MSP) z powodu okresowej kontroli zbiorów.

Rewersy złożone na te pozycje będą realizowane dopiero po zakończeniu kontroli zbiorów.

W Wypożyczalni można będzie zwrócić książki i inne materiały wypożyczone wcześniej z tych kolekcji przez czytelników.

Można będzie również wypożyczać książki (m.in. beletrystyka, nowości) ze zbiorów Wypożyczalni zlokalizowanej w Czytelni Biblioteki Głównej (oznaczonej symbolem CZWYP).

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy czytelników do skorzystania z usług pozostałych naszych placówek oraz dostępu online do publikacji elektronicznych (IBUK i Legimi).