Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Pierwszą poważną zmianą w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej jest zakup nowego systemu komputerowego. Zmieniony program biblioteczny jest nowoczesny, bardziej przyjazny dla czytelnika i daje więcej możliwości niż dotychczasowy. W związku z tym, że pracownicy biblioteki muszą zostać przeszkoleni z obsługi nowego programu, w dniach 14-17 czerwca 2011 r. budynek główny KBP będzie czynny w godzinach 9-17. W dniach 13-17 czerwca fonoteka, wypożyczalnia płyt, książek mówionych i filmów będą nieczynne.

Kolejną poważną zmianą dla naszej biblioteki oraz czytelników, szczególnie tych najmłodszych, jest rozpoczęcie długo oczekiwanego remontu Filii nr 3 (ul. Młyńska 12). Z tego powodu Filia nr 3 będzie nieczynna od dnia 13 czerwca do odwołania.

Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z usług innych filii.