Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Z DNIA 14 LISTOPADA 2022 ROKU

W związku ze zbliżającym się terminem posiedzenia zespołu ds. opiniowania przyznawanych świadczeń socjalnych, zwracam się z prośbą do pracowników, emerytów i rencistów Biblioteki o składanie wniosków o przyznanie świątecznego świadczenia okolicznościowego z ZFŚS.

Termin przyjmowania wniosków upływa 29 listopada 2022 r.

Wniosek należy złożyć osobiście w sekretariacie lub kasie w budynku głównym KBP.

Wniosek można  również przesłać pocztą na adres KBP:  75-415 Koszalin, pl. Polonii 1.

Prawidłowo wypełniony wniosek powinien zawierać następujące informacje:

• aktualny średni dochód przypadający na jedną osobę we wspólnym gospodarstwie domowym przeliczany na podstawie danych z trzech miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku (sierpień, wrzesień, październik),
  • aktualny numer konta bankowego (dotyczy emerytów i rencistów) lub informację o odbiorze świadczeń w kasie KBP,
  • aktualny numer telefonu kontaktowego (dotyczy emerytów i rencistów).

Nieprawidłowo wypełnione lub złożone po wskazanym terminie wnioski nie będą rozpatrywane.

Koszalińskiej Biblioteki Publicznej
im. Joachima Lelewela