Na zdjęciu okładka książki autorstwa Eugeniusza Żubera „Koszalin współczesny w pigułce”

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na uroczystą promocję książki autorstwa Eugeniusza Żubera „Koszalin współczesny w pigułce”, której wydawcą jest właśnie KBP. Spotkanie z autorem odbędzie się 23 października 2019 o godz. 17:00 w sali kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przy placu Polonii 1.

„Koszalin współczesny w pigułce” to zbiór informacji o mieście „tu i teraz”. Ten swoisty bank wiedzy ma spełniać rolę podręcznego ABC dla mieszkańców, instytucji i przyjezdnych gości. Informacje i zdarzenia przedstawione zostały w formie liczb, zestawień, tabel i wykresów. Niniejsza publikacja nie wyczerpuje całokształtu problematyki miejskiej, zawiera jedynie ogólną wiedzę o teraźniejszym Koszalinie, rejestruje obecne oblicze miasta.
Spostrzeżenia, wnioski i refleksje pozostawiam Czytelnikom i samorządowi nowej kadencji 2018-2023.

JUTRO MIASTA TWORZY SIĘ DZISIAJ
Eugeniusz Żuber