wizualizacja książki „Dzieje Koszalina po 1945 r.”, niebieska okładka z tytułem na niebieskim tle, poniżej napis „750-lecie miasta koszalina”, u góry strony herb

Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela zaprasza na uroczystą promocję II tomu monografii miasta pt. „Dzieje Koszalina po 1945 r.” pod red. prof. Bogusława Polaka. Uroczystość odbędzie się 28 marca 2017 o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przy placu Polonii 1. W programie promocji znajduje się prezentacja publikacji przez redaktora naukowego – prof. Bogusława Polaka, wykład prof. Czesława Partacza pt. „70 lat administracji miejskiej Koszalina – 1945-2015” oraz dyskusja. Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów historii regionalnej.

zaproszenie na promocję wydawnictwa „Dzieje Koszalina po 1945 r.”