Renata Teresa Korek w KBP

Wczoraj w Filii nr 11 Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Teresą Korek, poetką, dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury, połączone z promocją jej twórczości. W szczególności tomiku poezji pt. "Jechałam aleją światła". Spotkanie było nadzwyczajne! Najpierw za sprawą przybyłej publiczności - uczestników klubu seniora w Klubie Osiedlowym KSM "Przylesie" i czytelników filii a także za sprawą pani Renaty Korek. Nasz gość okazał się osobą obdarzoną rozlicznymi talentami. Oprócz talentu poetyckiego mogliśmy podziwiać próbki działań artystycznych - 13 autorskich obrazów. Pani Renata Korek opowiedziała o kilku faktach ze swego życia,które ukształtowały ją jako człowieka, oraz o podróżach i innych pasjach. Wszystko zostało okraszone poezją czytaną przez Autorkę i zgromadzoną publiczność. Wizyta poetki zaowocowała dwoma projektami podjętymi ad hoc. Postanowiono zorganizować wyjazd do Trzebiatowa i założyć klub poetycki. Szczególne podziękowania należą się pani Danucie Krajewskiej, kierownik Filii nr 11, która to spotkanie przygotowała.

Renata Teresa Korek w KBP