Spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza miłośników podróży oraz wszystkich ciekawych świata na spotkanie z Jarosławem Kretem - dziennikarzem telewizyjnym, fotoreporterem, podróżnikiem i pisarzem. Spotkanie odbędzie się w ramach Nocy w bibliotece - 15 kwietnia o godz. 18.00 w sali konferencyjnej biblioteki.

Nasz gość, z wykształcenia egiptolog, opowie o swojej podróżniczej pasji, kulturze i obyczajach miejsc, które odwiedził. Przybliży nam także kulisy swojej wyprawy do Indii, która była przyczynkiem do napisania książki „Moje Indie" - uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchać wspomnień o spotkanych ludziach, kulturze, muzyce i religii tego kraju. Spotkanie będzie wzbogacone pokazem zdjęć, wykonanych przez podróżnika.

W bibliotece będzie także można kupić „Moje Indie" w promocyjnej cenie oraz otrzymać autograf pisarza.