Grafika promująca książkę „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”

Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z miłośnikiem dzikich zwierząt, Marcinem Kostrzyńskim. W dniu 25 września 2019 r. o godzinie 17.00. w budynku głównym biblioteki przy pl. Polonii 1, autor będzie promował swoją książkę „Gawędy o wilkach i innych zwierzętach”. Książka zawiera pełne nadziei historie dzikich zwierząt, bawi, porusza, zmusza do refleksji. Jest także przejmującym apelem o zachowanie naszego wspólnego dziedzictwa, jakim niewątpliwie jest przyroda. Spotkanie będzie wzbogacone pokazem filmów o tematyce przyrodniczej.
Marcin Kostrzyński – z wykształcenia dziennikarz, operator kamery, leśnik. Autor wideobloga na Facebooku oraz kanału na YouTube „Marcin z Lasu”. Współautor wielu filmów i audycji telewizyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych: m. in.: „Teleranek”, „Król Zwierząt”, „Jedyneczka”, „Animals”, „Dzika Polska”. Wychowany w rodzinie myśliwych… kiedy któregoś dnia zrozumiał, że euforia po strzale jest radością z zabójstwa… zamienił strzelbę na aparat fotograficzny.