Na zdjęciu: Piotr Małecki, Fot. Łukasz Piecyk

W ramach Dni Koszalina, Koszalińska Biblioteka Publiczna, w dniu 21 maja zorganizowała spotkanie online z Robertem Małeckim, autorem bestsellerowych powieści kryminalnych. Nasz gość w rozmowie z dziennikarzem Piotrem Pawłowskim odpowiedział o wielu interesujących informacjach i zdarzeniach towarzyszących jego twórczości: o drodze, jaką przeszedł… jak zaczął pisać i dlaczego, kiedy to nastąpiło? Ile czasu zajęło mu przejście z etatu do samozatrudnienia i pracy już tylko w wolnym zawodzie jakim jest pisarstwo? Opowiedział o inspirujących go pisarzach i mistrzach, których podziwia. Podzielił się z rozmówcami swoją radością, jaką czerpie z pracy przy kursach kreatywnego pisania. Opowiedział słów kilka o działalności swojej fundacji Kult Kultury czy planach na najbliższy czas. Spotkanie dostępne jest na fb KBP. Zapraszamy do oglądania.