Trzy plansze wyeksponowane w holu wypożyczalni w budynku głównym KBP. Pierwsza plamsza z prawej strony pokazuje portret Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Od 4 listopada 2019 r. w holu wypożyczalni w budynku głównym Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przy pl. Polonii 1 można oglądać wystawę planszową pokazującą związki Gustawa Herlinga-Grudzińskiego z Kielecczyzną. Została ona przygotowana przez Towarzystwo Przyjaciół Kielc w roku pisarza, w ramach Społecznego Komitetu Obchodów Roku Herlinga-Grudzińskiego. Ekspozycję można oglądać do końca listopada.

Zapraszamy serdecznie.