Wernisaż wystawy fotograficznej Tomasza Majewskiego. Po lewej stronie widać zgromadzoną publiczność, po prawej stoi dyrektor KBp, Dariusz Pawlikowski, Tomasz Majewski, na pierewszym planie z-ca prezydenta Koszalina, Przemysław Krzyżanowski.

Uroczysty wernisaż wystawy fotograficznej Tomasza Majewskiego, który odbył się w dniu 4 grudnia 2019 r., zgromadził w Mediatece Koszalińskiej Biblioteki Publicznej wielu miłośników tej dziedziny sztuki. Zaprezentowane zostały prace z cyklu „ScenoFOTOgrafia”.

Artysta od dłuższego czasu koncentruje się na fotografii koncertowej i scenicznej, skupiając się na portrecie oraz poszukując nietypowych ujęć. Oddaje niepowtarzalną atmosferę panującą na scenie. Zdjęcia ukazują emocje muzyków i wokalistów, którzy wprost ze sceny emanują swoją energią dając koncerty na żywo. Magia muzyki koncertowej odbija się w eksponowanych pracach w postaci małych szczegółów, grymasie twarzy artysty czy grze świateł. Te fantastyczne prace dostępne będą do końca roku

Zapraszamy serdecznie.

Od lewej: Dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski, Tomasz Majewski, z-ca precydenta Koszalina, Przemysław Krzyżanowski.
Publiczność zgromadzona na wernisażu wystawy fotografii Tomasza Majewskiego.
Od lewej: Edward Grzegorz Funke, dyrektor KBP - Dariusz Pawlikowski, z-ca prezydenta Koszalina - Przemysław Krzyżanowski, Tomasz Majewski.
Tomasz Majewski (w samym centrum zdjęcia) i zgromadzona publiczność.
Publiczność zgromadzona na wernisażu wystawy fotografii Tomasza Majewskiego.
Mężczyzna ogląda zdjęcie na wystawie.