Zdjęcie nad morzem, mewy stoją na oblodzonym falochronie, dwie znajdują się w wodzie.

Koszalińska Biblioteka Publiczna i Koszalińskie Towarzystwo Fotograficzne Bałtyk zapraszają do Galerii Region KBP na wystawę fotografii pt. „Cztery pory roku”. Wystawa będzie dostępna w terminie 11-29 marca 2019. Wernisaż wystawy odbędzie się 12 marca 2019 o godz. 17:00 w Galerii Region. Gościem specjalnym będzie koszalińska poetka Lidia Nowosad, która zaprezentuje swoją twórczość liryczną.

Koszalińskie Towarzystwo Fotograficzne Bałtyk to grupa ludzi zainteresowanych fotografią, będącą dla nich zamiłowaniem i pasją.
Członkowie Towarzystwa fotografują pejzaże, tworzą również zdjęcia reportażowe, portretowe, reklamowe i makro.

Podczas wystawy swoje prace zaprezentują: Ewa Maliszewska, Sabina Marcinkowska, Agnieszka Stępniewska, Dariusz Pellowski, Hubert Wyszyński, Krzysztof Miłosz, Tomasz Mikoluk.

Zdjęcie wykonane przez jednego z członków Koszalińskie Towarzystwo Fotograficzne „Bałtyk”