Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Koszalinie oraz Koszalińska Biblioteka Publiczna (pl. Polonii 1) mają zaszczyt zaprosić na uroczyste otwarcie wystawy powarsztatowej, które odbędzie się w dniu 29 października 2019 r. o godz. 11.00 w sali kinowo-konferencyjnej KBP.

W tym roku już po raz siedemnasty Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) Koło w Koszalinie zorganizowało Ogólnopolskie Integracyjne Warsztaty Artystyczne. W dniach 11-13 września 2019r. w nadmorskiej miejscowości Łazy gościli przedstawiciele 30 placówek wspierających rozwój, rehabilitację oraz samodzielność osób z niepełnosprawnościami z całego kraju.

Organizatorzy jak co roku przygotowali dla uczestników szerokie spektrum warsztatów o twórczym charakterze, namioty tematyczne prezentujące nowatorskie techniki plastyczne, projekcje filmowe i wiele innych atrakcji. W tegorocznej edycji wydarzenia wzięło udział około 500 osób z 15 województw.