Witam po dłuższej przerwie;-)

Na wstępie (bez ogródek) polecam audiobook "Trociny", której autorem jest Krzysztof Varga i płytę muzyczną "AM" zespołu Arctic Monkeys.

Audiobook "Trociny" jest interesującą pozycją, z którą warto się zapoznać. Bohaterem powieści jest Piotr - cyniczny komiwojażer, obnażający słabostki otaczających go ludzi. Nie będę zdradzać treści (ale zakończenie jest nieoczekiwaną niepodzianką dla czytelnika / słuchacza). Według mnie książka ma jedną wadę - jak dla mnie za dużo narzekania i krytykowania. To co wydawało się ciekawe było możliwe do przyjęcia przez początek książki, później stała się po prostu nudna. Jednak chęć poznania zakończenia okazała się silniejsza;-) W naszej fonotece posiadamy audiobok "Trociny" z numerem 4978. Polecam!

W tym miejscu polecam, polecam i jeszcze raz polecam kolejną płytę zespołu Arctic Monkeys. "AM" jest piątym studyjnym albumem zespołu i jak dla mnie najlepszym;-) Pisząc krótko: płyta hipnotyzuje. Dla fanów rocka jest pozycją obowiązkową;-) Utwór "R U Mine?" kojarzy się z poprzednimi płytami zespołu, ale każda kolejna piosenka jest charakterystyczna już tylko dla tego albumu. Dla osób zainteresowanycb: Album "Am" jest dostępny w fonotece pod numerem 5633.

Pozdrawiam

K.