Witam serdecznie;-)

Minęło już troszkę czasu od ostatniego wpisu, ale dni tak szybko mijają, a tu... wita nas już nowy miesiąc. Lato zbliża się wielkimi krokami, zatem warto pomyśleć o przyjemnej lekturze, która umili nam letni wypoczynek. W naszej bibliotece wybór książek jest oczywiście bardzo duży i z pewnością każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie;-) Osobiście chciałabym zwrócić uwagę nie na audiobooki i nie na płyty, a na książki o tematyce muzycznej. Ostatnio zainteresowały mnie dwie pozycje, które z pewnością przyciągną fanów mocnych brzmień. Pierwsza książka to: "Głośno jak diabli - kompletna historia metalu bez cenzury". Autorami tego kompedium są Jon Wiederhorn i Katherine Turman. Według mnie "Głośno jak..." jest idealna dla miłosników metalu, bowiem książka zawiera sporo interesujących anegdot o zespołach, muzykach, bez których świat sceny heavy metalowej by nie zaistniał. W naszej bibliotece posiadamy dwa egzemplarze tej książki, zatem zapraszam do wypożyczania!!! Ponadto, nasz zbiór został wzbogacony o pozycję "Iron man. Moja podróż przez niebo i piekło z Black Sabbath". Książka przedstawia historię niezwykłego gitarzysty jakim jest Tony Iommi z Black Sabbath. Moim zdaniem jest to książka, na którą warto zwrócić uwagę.

P.s

Wracając do przyjemnej, lekkiej lektury... "Lista marzeń" autorstwa Lori Nelson Spielman - przeczytałam - polecam! Przyjemna, kobieca, troszkę w stylu "PS Kocham Cię" C. Ahern. Książka jest dostępna w BG jak i w pozostałych filiach naszej biblioteki.

Pozdrawiam!

K.