Biblioteka poleca: audiobookiAudiobooki

Punkty zbieżne

Punkty zbieżne

Mija pół roku, odkąd Harry Bosch rzucił pracę w policji Los Angeles. Zdecydował się na ten ruch, aby uniknąć zwolnienia dyscyplinarnego i by z pomocą ekscentrycznego adwokata Mickeya Hallera pozwać Departament Policji. I choć nie znalazł się w tej sytuacji na własne życzenie, Harry musi sam przed sobą przyznać, że ma ona pewne dobre strony. Do czasu…

Pewnego dnia Haller prosi Boscha o pomoc w jednej z prowadzonych spraw. Harry znów znajduje się w dobrze znanym sobie świecie, próbując rozwikłać szczególnie zagadkowe morderstwo. Różnica polega na tym, że teraz pracuje na rzecz oskarżonego, Da’Quana Fostera. I największym problemem nie jest to, że prokuratora dysponuje „żelaznymi dowodami” obciążającymi Fostera. Po przejściu na „ciemną stronę mocy”, jak określali to byli koledzy Harry’ego, staje on w obliczu zdrady wszystkich zasad, którymi kierował się w dotychczasowej karierze zawodowej.

„Pełen elegancji majstersztyk Connelly’ego z dwoma najbardziej inteligentnymi bohaterami współczesnych kryminałów”.
Daily Mail

„Kiedy Michael Connelly jest w formie, a w przypadku Punktów zbieżnych tak właśnie jest, po prostu nie można mu się oprzeć”.
Irish Times

Autor: Michael Connelly
Lektor: Janusz Zadura
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga
Liczba płyt: 1
Źródło opisu: http://www.audiobook.pl
Katalog KBP: Sprawdź dostępność tytułu