Biblioteka poleca: komiksyKomiksy

Łasuch

Łasuch

Drugi tom bestsellerowej opowieści rozgrywającej się w postapokaliptycznej Ameryce. Nadeszła najczarniejsza godzina ludzkości. W ciągu siedmiu lat od początku Przypadłości zmarły miliardy osób, a dzieci urodzone po wybuchu zarazy należą do dziwnej rasy zwierzęco-ludzkich hybryd. Jednego z nielicznych ocalałych dorosłych, włóczęgę Jepperda, połączyła więź z chłopcem jelonkiem Gusem. Lecz nawet pośród hybryd Gus pozostaje anomalią, wygląda bowiem na to, że przyszedł na świat jeszcze przed pojawieniem się pandemii. Gus i Jepperd wyruszają na Alaskę, aby odkryć lekarstwo na zarazę. Być może jednak Gus, skoro nie jest produktem Przypadłości, sam stanowi jej... przyczynę?
Autorem Łasucha jest kanadyjski scenarzysta i rysownik Jeff Lemire, zdobywca wielu prestiżowych nagród za bestsellerowe komiksy takie jak Opowieści z hrabstwa Essex, The Underwater Welder, Trillium, Green Arrow, Justice League United, Animal Man, Superboy.

Autor: Jeff Lemire scenariusz i rysunki ; José Villarrubia i Jeff Lemire kolory ; Nate Powell, Emi Lenox, Matt Kindt dodatkowe rysunki ; postać Łasucha stworzył Jeff Lemire
Rok wydania: 2018
Wydawnictwo: Wydawnictwo Egmont Polska
Liczba stron: 300
Źródło opisu: https://egmont.pl
Katalog KBP: Sprawdź dostępność tytułu