Mieszkaj po swojemu

Kategoria: Książki
|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 83
Mieszkaj po swojemu

Jedyna książka o urządzaniu wnętrz, jaką powinieneś przeczytać.

Koniec nudnych wnętrz z katalogu, dosyć mebli z sieciówki, stop niekończącym się remontom, walającym po mieszkaniu drabinom i zdezorientowanym majstrom. „Mieszkaj po swojemu” Kasi Sojki z bloga Piatypokoj.pl powinien przeczytać każdy, kto zabiera się za urządzanie mieszkania. Dlaczego? Bo odpowiada na pytania, których nikt nigdy nie zadaje, a każdy powinien.

Wolisz samodzielnie urządzać przestrzeń wokół siebie, ale czujesz, że przydałaby ci się pomocna dłoń? Dzięki poradnikowi Kasi Sojki unikniesz nie tylko wielu godzin bezcelowego kucia, malowania, notorycznego szpachlowania i wiercenia w złych miejscach, ale też marnowania pieniędzy. To prawdopodobnie najbardziej przyjazna, przystępna i merytoryczna książka poświęcona urządzaniu mieszkania, jaka dotychczas powstała.

Blog Kasi Sojki o projektowaniu wnętrz zrobił absolutną furorę. Założony kilka lat temu Piatypokoj.pl śledzi dzisiaj kilkadziesiąt tysięcy osób urzeczonych jej kreatywnością, poczuciem humoru i racjonalnym podejściem do urządzania mieszkań. Autorka słynie z niewyparzonego języka, a jej przesłanie jest proste: wyluzuj i zrób to sam.

W swojej pierwszej książce Mieszkaj po swojemu obala mity dotyczące remontu (nie, nie musi być drogi, nie musi być kłopotem, nie musi trwać w nieskończoność, nie musi być generalny, nie, nic nie zepsujesz, a nawet jeśli, to kiedy ci się ostatnio zdarzyło, żeby majster zrobił wszystko dobrze?), pokazuje, gdzie szukać inspiracji, jak znaleźć swój styl, zaprojektować poszczególne pomieszczenia zgodnie z potrzebami domowników i w końcu najważniejsze – jak mierzyć siły na zamiary.

Kasia Sojka – miłośniczka niesztampowych wnętrz, pasjonatka urządzania, złota rączka z niewyparzonym językiem. Od sześciu lat prowadzi prawdopodobnie najbardziej wyluzowany blog wnętrzarski w Polsce – Piatypokoj.pl. Niestrudzenie i z poczuciem humoru oswaja w nim czytelników z remontami oraz zmianami w domu, a także przekonuje, że życie jest zbyt krótkie, by malować ściany na beżowo. Prywatnie matka, żona, skanseniara. Kocha futomaki, szarady i małe kotki.

Autor: Kasia Sojka
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Buchmann- Grupa Wydawnicza Foksa
Liczba stron: 237
Źródło opisu: https://www.empik.com