Niespokojna krew

Kategoria: Książki
|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 64
Niespokojna krew

 

Cormoran Strike 5
Robert Galbraith, J.K. Rowling

Lubisz wraz z bohaterami powieści rozwiązywać zagadki? Czytałeś książki J.K. Rowling? Możesz poznać jej kunszt literacki z zupełnie innej strony i jednocześnie zaspokoić swoją żądzę przygód w świecie bohaterów książkowych. Sięgnij po mroczny thriller, będący piątym tomem serii Cormoran Strike, którego współautorem jest Robert Galbraith.

O czym jest Niespokojna krew?

Piąta część serii Cormoran Strike pozwoli Ci powrócić do postaci cenionego prywatnego detektywa, będącego tytułowym bohaterem całej serii. To właśnie jemu będziesz towarzyszyć w tropieniu śladów kobiety, która zaginęła całe 40 lat temu. Czy jest możliwe odnalezienie jej po tylu latach? A może przynajmniej dowiemy się, co się z nią stało?

Sam detektyw po kilku latach intensywnych zawirowań zawodowych zabiera swoją rodzinę i jedzie do malowniczej Kornwalii, gdzie chce po prostu odpoczywać, ale jego spokój nie trwa długo. Do jego domu, w którym się zatrzymał, trafia młoda kobieta, która prosi o pomoc w odnalezieniu jej matki. Czas nie jest sojusznikiem detektywa. Naturalna, wrodzona ciekawość każe mu zająć się tą sprawą.

Kolejne tajemnice do odkrycia

Odkrywaj kolejne ciekawe fakty związane z zaginioną kobietą wraz z bohaterem książki Cormoran Strike 5 i jego wspólniczką, Robin Ellacott. Skąd wśród tropów karty Tarota, dziwni świadkowie czy legenda opowiadająca o psychopatycznym mordercy? Zobacz, do czego to wszystko doprowadzi!

Autor: Robert Galbraith
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie - Publicat.
Liczba stron: 909
Źródło opisu: http:/www.empik.com