Przez ciebie synu : czego nauczył mnie syn z zespołem Downa : prawdziwa historia

Kategoria: Książki
|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 62
Przez ciebie synu : czego nauczył mnie syn z zespołem Downa : prawdziwa historia

Przez Ciebie, synu to najbardziej intymna i szczera relacja z trudnej, bolesnej i niezwykle odkrywczej podróży: od dnia narodzin mojego syna z zespołem Downa, przez kolejne piętnaście lat, aż do dnia oddania tej książki do druku.

To przede wszystkim moje emocje, mój obraz tych lat, moja wewnętrzna śmierć i powrót do życia. Przyznaję, niektóre zdarzenia mogłam przekręcić, niektórych kolejność pomieszać. Przepraszam, jeśli ktoś dopatrzy się nieścisłości, ale to jest historia widziana moimi oczami, doświadczona moim sercem i zapamiętana w mojej duszy dokładnie tak, jak ją opisuję w kolejnych rozdziałach. To jest kompletnie nieobiektywna, choć w stu procentach prawdziwa opowieść. Zapraszam do mojego świata.

To książka nie tylko dla rodziców dzieci z niepełnosprawnościami lub chorymi. Jest inspiracją dla każdego rodzica, opiekuna, terapeuty czy edukatora. Uczy indywidualnego podejścia do drugiego człowieka, ciekawości, akceptacji i traktowania każdego jako cudu, który jest darem, a nie obowiązkiem do spełnienia czy pomyłką do naprawienia.

Agata Komorowska

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Autor: Agata Komorowska
Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: Purple Book Wydawnictwo
Liczba stron: 364, [3]
Źródło opisu: https://www.empik.com/