Biblioteka poleca: książkiKsiążki

Pussy joga : trening mięśni dna miednicy - twój sposób na zmysłowość, pewność siebie i dobry seks

Pussy joga : trening mięśni dna miednicy - twój sposób na zmysłowość, pewność siebie i dobry seks

Czy czujesz się dobrze w swoim ciele?
Czy potrafisz cieszyć się życiem?
Czy czerpiesz radość z seksu ?

Pussy joga to poradnik, który pozwoli ci poczuć się bardziej kobieco, zmysłowo i radośnie. Dzięki łatwym do wykonania ćwiczeniom mięśni dna miednicy – wiele z nich można robić w pracy, autobusie czy oglądając ulubiony serial – poczujesz się silniejsza (psychicznie i fizycznie), wyciszysz się (to świetna praktyka mindfulness) i otworzysz na dobry seks (z partnerem lub bez).

Pozycja obowiązkowa dla współczesnej kobiety, chcącej cieszyć się w pełni kobiecością, seksapilem i zdrowiem. To rewolucja w myśleniu o seksie, którego doznania, wbrew opinii publicznej, mają źródło również w mięśniach. Cieszę się, że ten temat został poruszony w książce. Nie mogę się oderwać od lektury.
Joanna Moro, aktorka, wielbicielka jogi i zdrowego trybu życia

To oryginalna i wartościowa książka. Coco Berlin porusza w niej wiele tematów tabu, uczy uważności i świadomości ciała oraz obala wiele mitów związanych z ciałem i seksualnością. Proponuje zestaw ćwiczeń mięśni dna miednicy, dzięki którym poprawisz postawę ciała, odciążysz kręgosłup i odmienisz swoje życie seksualne. Nie ma znaczenia, ile masz lat. Pozytywne zmiany zauważysz już po kilku tygodniach.
Katarzyna Piotrowska, fizjoterapeutka uroginekologiczna, członek Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego

Autor: Coco Berlin
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Galaktyka
Liczba stron: 207
Źródło opisu: https://www.galaktyka.com.pl
Katalog KBP: Sprawdź dostępność tytułu