Zapiski z Królestwa : 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu

Kategoria: Książki
|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 30
Zapiski z Królestwa : 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu

Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu

Jednym tchem potrafisz wymienić najważniejszych piłkarzy Premier League? Jesteś zdania, że futbol angielski jest najlepszym na świecie? Jeśli tak sądzisz, to książka pod tytułem „Zapiski z Królestwa. 50 niesamowitych opowieści o angielskim futbolu” napisana przez dziennikarza i komentatora sportowego Przemysława Rudzkiego będzie dla Ciebie niezwykłe interesującą lekturą! To także pozycja dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, o co tyle krzyku z tą Premier League?

Uzależnienie od angielskiej piłki nożnej

Przemysław Rudzki otwarcie przyznaje, że jest absolutnie uzależniony od Premier League i angielskiego futbolu. W ramach swoistej „terapii” i poszukiwania przyczyn swojego uzależnienia autor napisał książkę „Zapiski z Królestwa”. Opowiada w niej w zajmujący sposób o swojej pasji i o tym, że piłka nożna jest dla niego sposobem na życie. Ma ten komfort, że na komentowaniu piłki nożnej może zarabiać.

50 ciekawych opowieści

Książka „Zapiski z Królestwa” obejmuje 50 bardzo ciekawych opowieści, których elementem wspólnym jest angielski futbol. Autor wspomina swoje spostrzeżenia dotyczące kolejnych rozgrywek, ale bez ograniczania się tylko do Premier League. Być może i Ty podzielisz jego opinię, że na niższych szczeblach ligi angielskiej odczuwalny jest znakomity klimat brytyjskich boisk. Na każdym meczu zawodnicy dają z siebie wszystko, by zademonstrować swą wierność drużynie.

Z książki „Zapiski z Królestwa” dowiesz się, że to niestety pieniądze rządzą piłką nożną. Dzięki lekturze poznasz największe sukcesy i porażki piłkarzy, dowiesz się o wydarzeniach historycznych, które wywarły wpływ na brytyjską piłkę nożną, a także o tym, dlaczego właściwie piłka brytyjska jest określana przez Przemysława Rudzkiego jako „najlepsza liga świata”.

Autor: Przemysław Rudzki
Rok wydania: 2019
Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.
Liczba stron: 381
Źródło opisu: https://www.empik.com/