Rysunkowe przedstawienie formularza ankiety z napisem

Biblioteka to Czytelnicy, mówiąc inaczej Użytkownicy. Bez Was, Drodzy Czytelnicy biblioteka nie istniałaby.

Drodzy Państwo, chcemy się dla Was, zmieniać, poszerzać ofertę, stawać się atrakcyjniejszymi.

Chcemy usłyszeć Wasz głos, poznać Wasze postulaty i uwagi.

W tym celu przygotowaliśmy anonimową ankietę pn."Badanie satysfakcji użytkowników Koszalińskiej Biblioteki Publicznej 2023 r.", w której możecie się Państwo wypowiedzieć przez 2 miesiące, od 1 października do końca listopada. Ankieta jest krótka -  zawiera tylko 5 pytań. Serdecznie zachęcamy do jej wypełnienia, ponieważ Państwa głosy pomogą nam dostosowywać ofertę do potrzeb i zmieniać się ku Waszemu zadowoleniu!

Prosimy kliknąć na link pod którym ukryta jest ankieta.

W agendach biblioteki są też kwestionariusze ankiety w wersji tradycyjnej, które można wypełnić na miejscu i wrzucić do urny.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas!