Fotografia przedstawia ceramicznego bałwanka na tle gałązki świerkowej

UWAGA, MAMY JUŻ KOMPLET UCZESTNIKÓW, NIE PRZYJMUJEMY ZAPISÓW!

Dzyń dzyń dzyń! Mamy dobre wieści! Wielkimi krokami zbliża się... "Mikołajkowa Noc w Bibliotece", którą planujemy na 10 grudnia w godz. 17:00-20:00! Bedzie to wydarzenie o nieco innych zasadach niż poprzednie noce, ponieważ na część atrakcji będą obowiązywały zapisy. Już dziś z przyjemnością ogłaszamy jeden z punktów programu - Bałwankowe Warsztaty Ceramiczne! Podczas godzinnego spotkania wykonamy figurkę jednego z najbardziej rozpoznawalnych symboli zimy - BAŁWANKA!
Po wykonaniu, prace będą musiały wyschnąć przez około 5-7 dni pod opieką bibliotekarzy. Następnie zostaną zabrane do wypału, a po jego zakończeniu zostaną zwrócone twórcom. Warsztaty w odbędą się w trzech grupach, na godz. 17:00, 18:00 i 19:00.

Uwaga liczba uczestników jest ograniczona!

Spotkania odbędą się zgodnie z najnowszymi wytycznymi epidemiologicznymi Rady Ministrów, uczestników/uczestniczki prosimy o nałożenie na spotkania maseczki ochronnej.