Na zdjęciu: Marcin Kostrzyński stoi z kamerą na tle zieleni. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie z Marcinem Kostrzyńskim, leśnikiem, filmowcem, obserwatorem dzikiego życia i obrońcą praw zwierząt. Autor słynnego kanału na YouTube – „Marcin z Lasu”, przedstawił dzieciom swoje filmy przyrodnicze. Opowiedział w nich, o tym co kryje się w lesie w ciągu całego roku. Jak wygląda przyroda i życie dzikich zwierząt kolejno podczas trwania wiosny, lata, jesieni oraz zimy.

Na kanale YT Koszalińskiej Biblioteki Publicznej dostępne są dwa filmy przyrodnicze:

1) Wiosna i lato z Marcinem Kostrzyńskim. Dostępne tutaj.

2) Jesień i zima. Dostępne tutaj.

Filmy będą bezpłatnie oraz bezterminowo udostępnione na kanale YT Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Można je obejrzeć w dowolnym terminie (lub oglądać kilka razy).

Zapraszamy przed ekrany!