Plakat promujący finał projektu ,,Tomek i tajemnica zaginionego pomnika (cykl imprez promujących twórczość A. Szklarskiego w 105. rocznicę jego urodzin)’’.

6 grudnia 2017 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjno-kinowej Koszalińskiej Biblioteki Publicznej (pl. Polonii 1) odbędzie się uroczysty finał projektu pt. „Tomek i tajemnica zaginionego pomnika (cykl imprez promujących twórczość A. Szklarskiego w 105. rocznicę jego urodzin)”. Połączony on będzie ze spotkaniem autorskim z Arkadym Pawłem Fiedlerem, który opowie o swoim podboju Afryki fiatem 126p. Spotkanie będzie miało charakter zamknięty. Uczestniczyć w nim będą dzieci i młodzież z powiatu koszalińskiego biorące udział w projekcie. Poprzedzi go otwarcie wystawy plansz komiksowych pt. „Tomek i tajemnica zaginionego pomnika", która będzie ogólnodostępna i przystosowana dla osób niewidomych i niedowidzących dzięki audiodeskrypcji . Każdy uczestnik otrzyma w mikołajkowym prezencie egzemplarz komiksu ,,Tomek i tajemnica zaginionego pomnika’’.

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego"

mkidn01cmyk