Pracownice Koszalińskiej Biblioteki Publicznej zgłosiły projekt do Budżetu Obywatelskiego. Możecie na niego od dzisiaj głosować ❌ PROJEKT NR 4 Kulturalne Miejsce Spotkań „Pod Bookiem”. Bardzo Was prosimy wesprzyjcie nasze starania o to, żeby zbudowali piękny taras przy naszej bibliotece. Kiedyś takie miejsce istniało ale z powodów technicznych musiało być zburzone. Można sobie tylko wyobrazić jak wspaniale będzie siedzieć na tarasie patrzeć na park i delektować się kawką, a pies będzie sobie radośnie hasał po parku.

Głosować mogą też dzieci!
Głosowanie trwa do 13 listopada 2019 r.
Głosować możecie tutaj.

 

ZASADY GŁOSOWANIA SĄ PROSTE:
________________________________________
1. Prawo udziału w głosowaniu mają wszyscy mieszkańcy Koszalina, bez względu na wiek.
2. Każdy uprawniony mieszkaniec ma prawo głosować tylko raz.
3. Osoba biorąca udział w głosowaniu może oddać głos na maksymalnie 3 projekty ogólnomiejskie oraz na maksymalnie jeden projekt osiedlowy z osiedla, które zamieszkuje.
4. Aby prawidłowo oddać głos należy podać:
- adres zamieszkania
- numer PESEL, który przetwarzamy wyłącznie w celu jednoznacznej identyfikacji osoby głosującej
oraz potwierdzić zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby działań związanych z budżetem obywatelskim.
5. W celu weryfikacji oddania głosu elektronicznego należy wprowadzić w określone pole numer swojego telefonu komórkowego. Na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole.
6. Z jednego numeru telefonu można zagłosować maksymalnie 3 razy.
7. Aby rozpocząć głosowanie należy kliknąć przycisk "Rozpocznij głosowanie”.

UWAGA! Tylko mieszkańcy osiedli: Bukowe, Tysiąclecia, Lubiatowo, Lechitów oraz Rokosowo biorą udział w głosowaniu osiedlowym. W pozostałych osiedlach projekty do realizacji zostały wybrane podczas spotkań osiedlowych lub łączna kwota realizacji wszystkich zgłoszonych projektów nie przekroczyła kwoty zaplanowanej w budżecie obywatelskim na 2020 rok.