Na zdjęciu: Przemek Olszewski trzyma w ręku płytę

Koszalińska Biblioteka Publiczna oraz GraMuzyka zapraszają w dniu 15 października 2020 r. o godz. 17.00 na koncert promujący album „SOLO” Przemka Olszewskiego.

Na płytę składa się dziewięć autorskich instrumentalnych kompozycji koszalińskiego gitarzysty i cover - własna interpretacja utworu „Redemption Song” Boba Marleya. To 30 minut pięknej akustycznej muzyki na gitarze, w której słychać echa różnych inspiracji Przemka: od jazzu, przez flamenco, po folk. Melodie zamknięte w krótkich, piosenkowych formach zagrane są różnymi technikami. Gościnnie w jednym utworze udzielił się gitarzysta Remigiusz Błaszków.
Podczas występu gitarzysta zaprezentuje utwory ze swojej debiutanckiej płyty. Po występie będzie można kupić album „SOLO”.

Przemek Olszewski urodzony w Szczecinku 22 stycznia 1975 roku, od ponad 20 lat - z małymi przerwami - mieszka w Koszalinie. Gitarzysta akustyczny - samouk.
Pierwsze kroki w zespole Chudy Blues działającym przy Domu Kultury w Szczecinku.
Współzałożyciel zespołu Rzepczyno Folk Band.
Uczestnik projektów: Koncert w kratę GRUNGE, Tribute To Dime, Rock\Metal akustycznie, Raggafaya akustycznie, Ivona Unplugged.
Obecnie grający w duecie SolidWood i jako artysta solowy.

Miejsce: Sala spotkań KBP, pl. Polonii 1.

Liczba osób uczestniczących w wydarzeniu zostanie dostosowana do reżimu sanitarnego. Przypominamy Państwu o obowiązku założenia maseczki.

Zapraszamy!