Małgorzata Weiss podczas rozmowy z Arkiem Willmanem.

Za nami obchody Międzynarodowego Dnia Archiwów, który odbył się 9 czerwca w Archiwum Państwowym w Koszalinie. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia jedną z prelegentek była kierowniczka Mediateki KBP Małgorzata Weiss. Nie zabrakło innych bibliotecznych akcentów, bo bohaterami spotkań stały się również nasze kultowe fotele z Fonoteki.
W imieniu swoim i organizatora zapraszamy na trwającą jeszcze przez dwa tygodnie wystawę, na której oglądać można m.in. winyle ze zbiorów KBP, a wśród nich prawdziwe unikaty.
Dziękujemy serdecznie Archiwum Państwowemu w Koszalinie za zaproszenie do włączenia się w ich święto ❤

Dyrektor Archiwum Państwowego w Koszalinie Katarzyna Królczyk. Fot. AP w Koszalinie
Słuchacze podczas spotkania
Małgorzta Weiss podczas prelekcji. Fot. AP w Koszalinie