Koszalińska Biblioteka Publiczna oraz Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie zapraszają uczniów klas I-VIII szkół podstawowych z Koszalina i okolic do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Uczniowie Jana Matejki – Stanisław Wyspiański” z cyklu „Malujemy jak Matejko”. Uczniowie szkół podstawowych w kategorii klas I-III oraz w kategorii klas IV-VIII będą wykonywali zespołowe prace plastyczne inspirowane wylosowanym dziełem ucznia Jana Matejki – Stanisława Wyspiańskiego. Konkurs odbędzie się w dniu 24 października w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej przy pl. Polonii 1. o godz. 10.00 w sali nr 18 (III p., budynek główny biblioteki).

Zgłoszenia uczestników należy dostarczyć do kancelarii szkoły SP 18 w nieprzekraczalnym terminie do 21.10.2019 r.

Szczegóły konkursu umieszczone są w Załączniku poniżej.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano