Logo Koszalińskiej Biblioteki Publicznej

Jesteś kreatywny? Interesujesz się szeroko pojętą kulturą? Koszalińska Biblioteka Publiczna ogłasza nabór na stanowisko młodszego bibliotekarza.

Rekrutacja na stanowisko: młodszego bibliotekarza do pracy w Mediatece

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe humanistyczne,
  • ogólnej wiedzy z zakresu współczesnej kultury,
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz wysokiej kultury osobistej,
  • obsługi technicznej wydarzeń kulturalnych,
  • dyspozycyjności.

Ponadto mile będą widziane:

  • pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • biegła umiejętność obsługi komputera,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność wykorzystywania w pracy technologii informacyjnych.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę użytkowników w Mediatece Koszalińskiej Biblioteki Publicznej,
  • gromadzenie i udostępnianie zbiorów biblioteki,
  • organizację i prowadzenie zajęć dla osób z niepełnosprawnościami,
  • dbałość o wygląd miejsca pracy i organizacja przestrzeni pod wydarzenia kulturalne oraz zajęcia,
  • przygotowywanie i obsługa techniczna wydarzeń promujących kulturę współczesną.

Oferujemy:

  • szansę na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość przygotowania i organizowania wydarzeń kulturalnych,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej instytucji kultury.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i oświadczeniem o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną (druk w załączeniu pod ogłoszeniem) do dnia 17 września b.r.

  • osobiście do Biblioteki Głównej KBP przy placu Polonii 1 (sekretariat, III piętro),
  • pocztą na adres: 75-415 Koszalin, pl. Polonii 1 (z dopiskiem na kopercie „Dotyczy naboru na stanowisko: bibliotekarz”) – decyduje data stempla pocztowego,

Uwaga: aplikacje przesłane bez klauzuli zgody zostaną usunięte i nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym.

Nabór zostanie przeprowadzony na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną.

Po weryfikacji Państwa dokumentów, wybrani kandydaci zostaną poinformowani, telefonicznie lub pisemnie, o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

ZAŁĄCZNIKI
Plik Pobrano
Oświadczenie (PDF) 201