Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej prezentują swoje eksponaty

14 maja w Koszalińska Biblioteka Publiczna gościła po raz pierwszy Giełdę Kolekcjonerską. Podczas wydarzenia swoje eksponaty zaprezentowało 16 wystawców. Uczestnicy mogli obejrzeć wiele ciekawych przedmiotów (widokówki, monety, znaczki pocztowe, etykiety zapałczane, medale, tarcze szkolne itp.), uzyskać fachową poradę, wymienić doświadczenia oraz uzupełnić własne kolekcje.
Giełda na stałe przenosi się do naszej instytucji, kolejne spotkanie planujemy na 11 czerwca. Osoby chętne do uczestniczenia w tym wydarzeniu w charakterze wystawców, proszone są o zgłaszanie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnicy Giełdy Kolekcjonerskiej prezentują swoje eksponaty
Zbiory kolekcjonerskie