Okładka Rocznika Koszalińskiego 45/2017

Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się nowy Rocznik Koszaliński za rok 2017. Periodyk jest już dostępny w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Osoby zainteresowane czasopismem zapraszamy do wypożyczalni i czytelni regionalnej. Rocznik jest wydawany bezpłatnie.

Rocznik dostępny jest również w wersji elektronicznej, którą można czytać on-line, lub pobrać na swoje urządzenie - wystarczy odwiedzić wirtualną czytelnię wydawnictw własnych KBP.

Równocześnie zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłych Roczników. Osoby zainteresowane pisaniem tekstów do kolejnych numerów czasopisma, którym jest bliska przeszłość kulturalna i historyczna miasta, zachęcamy do kontaktu z sekretarzem Kolegium Redakcyjnego, panem Jerzym Banasiakiem pod numerem 602-492-287 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Teksty przyjmowane są do końca sierpnia 2019 roku.