Na zdjęciu: Cztery sztuki Rocznika Koszalińskiego 47/2019

Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się nowy Rocznik Koszaliński 47/2019, którego wydawcą jest właśnie KBP. Periodyk ten powstał przy współpracy z Archiwum Państwowym w Koszalinie. Jest on już dostępny w budynku głównym Koszalińskiej Biblioteki Publicznej przy pl. Polonii 1. Osoby zainteresowane czasopismem zapraszamy do wypożyczalni i czytelni regionalnej. Rocznik jest wydawany bezpłatnie.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia przyszłych Roczników. Osoby zainteresowane pisaniem tekstów do kolejnych numerów czasopisma, którym jest bliska przeszłość kulturalna i historyczna miasta, zachęcamy do kontaktu z sekretarzem Kolegium Redakcyjnego, panią Iwoną Sławińską, pod numerem 503-176-593 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Teksty przyjmowane są do końca sierpnia 2021 roku.

Rocznik dostępny będzie już wkrótce w wersji elektronicznej w wirtualnej czytelni wydawnictw własnych KBP.