Zdjęcie grupowe gości obecnych na otwarciu budynku Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy i miasta Sianów

Z radością informujemy, że biblioteki gminne i miejsko-gminne z terenu powiatu koszalińskiego wciąż są w czołówce krajowych bibliotek. W dorocznym rankingu bibliotek Instytutu Książki i dziennika Rzeczpospolita, II miejsce w Polsce zdobyła Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów. Bibliotekę Publiczną Gminy Biesiekierz sklasyfikowano na  34 miejscu,  Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Polanów na 93 miejscu, a Gminna Biblioteka Publiczna w Będzinie poprawiła swoje miejsce z 168 w roku 2016 na 154! Gratulujemy pracownikom i organizatorom bibliotek tak wielkich sukcesów!

Zdjęcie zbiorowe przed budynkiem Biblioteki Publicznej Gminy Biesiekierz
Na zdjęciu Marcin Pałasz i bibliotekarka w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Polanów
Na zdjęciu mali czytelnicy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Będzinie