Fotografia przedstawia planszę do gry w Blokusa

Ograj bibliotekarkę i zostań Mistrzem Blokusa!
Mediateka KBP zaaprasza do wzięcia udziału w mini turnieju w grze planszowej Blokus.

KIEDY ------ >  26 listopada (piątek), godzina 17.00 – 19.00 na antresoli w budynku głównym KBP przy pl. Polonii 1

KTO ------->  6 wspaniałych i odważnych, którzy stawią czoło bibliotekarkom. Młodzież i dorośli.

UWAGA! Nie musisz znać zasad. Są na tyle proste, że wyjaśnimy je na miejscu;-) Zabierz ze sobą…chęci do gry!

Zasady turnieju:
• 17.00 startujemy - losujemy 2 grupy, w każdej z nich znajdą się 4 osoby w tym jedna bibliotekarka.
• Każda z grup rozegra partię Blokusa.
• 2 osoby z każdej grupy, które uzyskają najlepszy wynik przechodzą do kolejnej rozgrywki.

W oczekiwaniu na swoją kolej uczestnicy mogą obmyślać strategię przy dobrej muzyce lub przy innych grach ;-)

Zapisy uczestników przyjmujemy mailowo lub telefonicznie:

tel. do Mediateki: 94 348 15 69

Na zwycięzców czekają nagrody!

Chętne osoby mogą zapoznać się z grą i jej zasadami w Mediatece w godzinach otwarcia.

Bibliotekarki Olga i Kasia, podczas obmyślania strategii gry w Blokusa