Na zdjęciu: Dorota Stasiak z wiankiem kwiatów na głowie na tle roślin. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Warsztaty z Dorotą Stasiak

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty plastyczne z motywem przyrodniczym z koszalińską instruktorką Dorotą Stasiak.

Nazywam się Dorota Stasiak od wielu lat prowadzę zajęcia plastyczne. Lubię zachęcać dzieci do kreatywnego spędzania czasu. Nie dać się nudzie. Pokażę kilka fajnych metod na zabawę w domu. Chcę przekonać dzieci, że np. prezenty zrobione własnoręcznie są najbardziej wartościowe. Musimy uczyć dzieci ekologii, nadawania rzeczom drugiego życia, rozwijać ich kreatywność, czyniąc je zaradnymi, pomysłowymi.

PONIEDZIAŁEK:
4 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 12:30
Zabawa w pszczółki, czyli jak zrobić aromatyczny syrop rozgrzewający jako prezent na Dzień Babci i Dziadka.

7 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 12:30
Ptaszek z masy solnej.

12 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 12:30
Śnieżne kule zamknięte w słoiku.

13 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 12:00
Coś z niczego - sowa z rolki po papierze toaletowym, zabawka z plastikowej butelki, torebka na prezent.

Uwaga każde warsztaty będą inne, więc warto wziąć udział we wszystkich!

Warsztaty będą bezpłatnie udostępnione na naszym kanale na YT oraz na fanpage'u Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.

Dla zapominalskich i spóźnialskich, lub tych którzy właśnie nie mogli przerwać innej zabawy feryjnej, mamy dobre wieści... spotkania będą bezterminowo dostępne i będzie można je obejrzeć w dowolnym terminie (lub oglądać kilka razy).

Zapraszamy przed ekrany!