Na zdjęciu: Krzysztof Beznar na tle zieleni. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Warsztaty z Krzysztofem Beznarem

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zaprasza na warsztaty przyrodnicze z Krzysztofem Beznarem.

Krzysztof Beznar - absolwent Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego. Zawodowo ornitolog - specjalista ds monitoringu środowiska przyrodniczego. Od 20 lat wolontariusz i aktywista wielu organizacji przyrodniczych. Aktualnie zaangażowany w ratowanie dzikich owadów zapylających oraz w ruch antyplastikowy.

7 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 12:00
Tworzenie lasu w słoiku.

15 stycznia - Film instruktażowy dostępny tutaj od godz. 13:15
Ptasie opowieści.

Uwaga każde warsztaty będą inne, więc warto wziąć udział we wszystkich.

Warsztaty będą bezpłatnie udostępnione na naszym kanale na YT oraz na fanpage'u Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.

Dla zapominalskich i spóźnialskich, lub tych którzy właśnie nie mogli przerwać innej zabawy feryjnej, mamy dobre wieści... spotkania będą bezterminowo dostępne i będzie można je obejrzeć w dowolnym terminie (lub oglądać kilka razy).

Zapraszamy przed ekrany!