Na zdjęciu: Krzysztof Beznar na tle zieleni. Napisy Online z przyrodą/ferie w bibliotece. Warsztaty z Krzysztofem Beznarem

W ramach wydarzenia: Online z przyrodą. Ferie w bibliotece, Koszalińska Biblioteka Publiczna zorganizowała warsztaty przyrodnicze z Krzysztofem Beznarem.

Krzysztof Beznar - absolwent Wydziału Biologii, Geografii i Oceanologii Uniwersytetu Gdańskiego. Zawodowo ornitolog - specjalista ds monitoringu środowiska przyrodniczego. Od 20 lat wolontariusz i aktywista wielu organizacji przyrodniczych. Aktualnie zaangażowany w ratowanie dzikich owadów zapylających oraz w ruch antyplastikowy. Nasz gość opowiedział o tym jak zrobić las w słoiku oraz poidełko dla ptaków. Jednocześnie wyjaśnił, w jaki sposób odpowiedzialnie dokarmiać naszych skrzydlatych przyjaciół zimą. Tematy warsztatów to:

1) Tworzenie lasu w słoiku. Filmik instruktażowy dostępny jest tutaj.
2) Ptasie opowieści. Filmik instruktażowy dostępny jest tutaj.

Warsztaty będą bezpłatnie oraz bezterminowo udostępnione na kanale YT Koszalińskiej Biblioteki Publicznej. Można je obejrzeć w dowolnym terminie (lub oglądać kilka razy).

Zapraszamy przed ekrany!