„Jajecznica na deszczówce”, „Pierwsza noc pod gołym niebem” - Agata Mańczyk

Wyobraźcie sobie, że odpoczywacie w ogrodzie, spacerujecie brzegiem morza bądź jesteście na bezludnej wyspie i nic nie musicie robić - ale możecie słuchać i czytać zarazem książkę. Jest to możliwe, dlatego na czas wakacji (i nie tylko) polecam wszystkim książki w formie audio. A skoro mamy wakacje, a lato to czas kiedy młodzieży „przychodzą” do głowy różne pomysły polecam audiobooki autorstwa Agaty Mańczyk pt. „Jajecznica na deszczówce” oraz „Pierwsza noc pod gołym niebem”. Są to powieści wakacyjne, nie brakuje w nich humoru, a historie bohaterów trzymają w napięciu. Poznajcie zatem: Bazyla i Inkę oraz Wandę, Klema i pozostałą bandę. Przyjemnej lektury!!!!

P.S. Wspomniane książki, są także dostępne w wersji drukowanej w wybranych filiach naszej biblioteki.

Pozdrawiam,

Kasia Bielcka
Bibliotekarka

„Jajecznica na deszczówce” Agata Mańczyk:

„Pierwsza noc pod gołym niebem” - Agata Mańczyk:

„Jajecznica na deszczówce”, „Pierwsza noc pod gołym niebem” - Agata Mańczyk