Paweł Sołtys podczas spotkania autorskiego w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

17 maja 2018, w ramach działalności Dyskusyjnych Klubów Książki, gościem Koszalińskiej Biblioteki Publicznej był Paweł Sołtys – muzyk, autor piosenek, a także autor opowiadań „Mikrotyki”… niezwykle wzruszających opowieści o prostym życiu i tęsknocie za miłością, która jest ważna dla ich bohaterów. Na spotkaniu przywołane zostały opisy relacji międzyludzkich z czasów PRL-u. Oczywiście, nie obeszło się bez pytań dotyczących dokonań muzycznych Pablopavo. Pojawiła się też opowieść związana z kondycją polskich klubów piłkarskich.

Na zdjęciu odlewej: Paweł Sołtys i prowadzący spotkanie Piotr Pawłowski
Publiczność zgromadzona na spotkaniu z Pawłem Sołtysem