Otwarcie wystawy „Świat bez dyskryminacji”

19 marca br. o godz. 17.00 w Galerii REGION miało miejsce otwarcie wystawy pokonkursowej pn. "Świat bez dyskryminacji", którą tworzą plakaty uczestników konkursu pod tą samą nazwą. Wystawa towarzyszy Żywej Bibliotece - akcji promującej prawa człowieka i walczącej z dyskryminacją i wykluczeniem.

Na drugą edycję konkursu "Świat bez dyskryminacji" wpłynęły 93 prace od 57 uczestników z całej Polski. Na wystawę wybrano 24 prace, które najlepiej oddają hasło konkursu oraz ideę Żywej Biblioteki. Zapraszamy do odwiedzenia Galerii i zapoznanie się z artystyczną wizją walki z dyskryminacją i uprzedzeniami. Wystawę można zobaczyć w godzinach otwarcia KBP do 29 marca włącznie.

Od 18.00 miały miejsce projekcje filmów dotyczących antydyskryminacji.

Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do skorzystania z oferty KBP w ciągu najbliższych dni, kiedy to wiodącym tematem będzie równość i oswajanie z różnorodnością.

Otwarcie wystawy „Świat bez dyskryminacji”