Ewa Maliszewska udziela wywiadu podczas wernisażu wystawy swoich prac

Od dnia 7 stycznia 2020 r. w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej dostępne są fotografie mieszkanki Koszalina, Ewy Maliszewskiej. Prace koszalinianki skutecznie przekazują piękno świata. Posłużyły one za inspirację dla poetki Lidii Nowosad, która strofami swoich wierszy opatrzyła zdjęcia dostępne na wystawie. Ekspozycja będzie dostępna w Galerii Region do 7 lutego 2020 r.

Publiczność zgromadzona na wernisażu wystawy Ewy Maliszewskiej "Pasja w pigułce"