Organizatorzy wystawy na scenie Mediateki KBP

7 czerwca w Mediatece KBP odbyło się otwarcie wystawy artystycznie malowanych płyt winylowych pochodzących z kolekcji Człowieka Artysty. Wydarzenie organizowane przez Łukasza Szamburskiego i Mariusza Brzozowskiego z Klin City Graffiti Jam oraz KBP, stało się okazją do prezentacji 180, 12 calowych krążków malowanych przez artystów specjalizujących się w graffiti, street arcie, tatuażu, plakacie, grafice, malarstwie.

Wernisaż połączony został z warsztatami plastycznymi malowania winyli oraz pokazem tańca dzieciaków. O oprawę muzyczną zadbał Dj Meni.

Na wystawie zboczycie prace profesjonalnych artystów z dużym dorobkiem wystawienniczym i warsztatowym, oraz takich dla których jest to pierwsza wystawa. Kolekcja Człowieka Artysty jest największą tego typu w Polsce.

Wystawa do tej pory eksponowana była m.in w warszawskiej Galerii Koloru, w Lublinie w Galerii LuCreate oraz w Pleszewie podczas imprezy Pleszew Wąsk Festiwal.

Wystawa artystycznie malowanych płyt winylowych na świanach Mediateki KBP
Wernisaż, widok na Mediatekę