Dydko w świecie kultury

|| Wprowadzono:
|| Odsłony: 462
Dydko w świecie kultury

Książeczka edukacyjna z serii o Dydku przygotowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Treść została napisana przez uznanych autorów publikacji dla dzieci – Zofię Stanecką i Beatę Ostrowicką, za każdym razem konsultowana merytorycznie z ekspertami z danej dziedziny. Każda książeczka utrzymana jest w konwencji przygodowej – leśne licho i wodnica Majka odwiedzają kolejne miejsca, w których dowiadują się trochę więcej na temat swojego otoczenia, a w zasadzie przechodzą kompletne wprowadzenie do danej dziedziny kultury i sztuki, obejmujące wszystkie podstawowe pojęcia i zagadnienia z nią związane.

Lektor: Krzysztof Tyniec
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Departament Funduszy Europejskich
Liczba płyt: 1