Ekspozycja zbiorów na Giełdzie Kolekcjonerskiej.

13 kwietnia 2024r. w Galerii Region Koszalińskiej Biblioteki Publicznej odbyła się dziewiętnasta Giełda Kolekcjonerska. Tym razem gościliśmy na niej aż 15 wystawców. Podczas giełdy kolekcjonerzy z Koszalina i okolic prezentowali swoje zbiory m.in. widokówki, monety, znaczki pocztowe, etykiety zapałczane, medale i tarcze szkolne. Dzielili się również fachowymi poradami, wymieniali doświadczenia oraz uzupełniali własne kolekcje.

Osoby chętne do uczestniczenia w tym wydarzeniu w charakterze wystawców, proszone są o zgłaszanie swojego udziału na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt pod nr tel. 94 348 15 62 (Dział Promocji KBP)

Kolejne spotkanie odbędzie się 11 maja. Zapraszamy!

Ekspozycja zbiorów na Giełdzie Kolekcjonerskiej.
19. Giełda Kolekcjonerska - odwiedzający.