Od lewej: Piotr „Berial” Kuzioła siedzi na czarnym krześle, dalej siedzi Maciej „Ripper” Krzysiek. Między nimi jes okrągły stolik.

3. spotkanie z cyklu „Z archiwum koszalińskiego rocka”, które odbyło się 5 grudnia 2019 r. w Mediatece Koszalińskiej Biblioteki Publicznej poświęcone było zespołowi Betrayer
25 lat temu ta koszalińsko-słupska grupa muzyczna nagrała album „Calamity”. Materiał zachwycił fanów death metalu nie tylko w Polsce, ale także na świecie. Niestety krótko po wydaniu płyty grupa się rozpadła.

W 25. rocznicę wydania „Calamity” Piotr „Berial” Kuzioła - basista i wokalista zespołu (kilka lat temu reaktywował zespół z nowym składem) oraz gitarzysta Maciej „Ripper” Krzysiek, spotkali się w Mediatece z fanami i wspominali czasy, w których powstawał krążek, do dziś uważany za kultowy przez miłośników tego gatunku.

Spotkanie poprowadził Mariusz Rodziewicz.

Dyrektor KBP, Dariusz Pawlikowski wita zgromadzonych gości. Oboz przy stoliku siedzą: Piotr „Berial” Kuzioła oraz Maciej „Ripper” Krzysiek.
Publiczność zgromadzona na spotkaniu poświęconym zespołowi "Betrayer".
Prowadzący spotkanie dziennikarz muzyczny Mariusz Rodziewicz.
Publiczność zgromadzona na spotkaniu poświęconym zespołowi "Betrayer".
Publiczność zgromadzona na spotkaniu poświęconym zespołowi "Betrayer". Rzut z góry z antresoli w KBP.
Fani zgromadzeni wokół muzyków proszą o dedykacje na płycie.
Pamiątkowe zdjęcie. Od lewej: Maciej „Ripper” Krzysiek, Mariusz Rodziewicz, Piotr „Berial” Kuzioła.